O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E 02 VIII   2020 r. XVIII Niedziela Zwykła

 

 

Dzisiaj można, uzyskać odpust zupełny (tzw. odpust Porcjunkuli) z okazji przypadającego w tym dniu wspomnienia Matki Bożej Anielskiej. Zmianka tajemnic Różańcowych o godz. 18.30 oraz Nieszpory. Msza św. wieczorna o godz. 19.00.

W poniedziałek – nowenna do św. Jadwigi Śląskiej

We wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.

W środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

W czwartek – Święto Przemienienia Pańskiego

W sobotę  – wspomnienie św. Dominika, prezbitera

W przyszłą niedzielę – święto św. Benedykty od Krzyża /Edyty Stein/ dziewicy

i męczennicy

Spowiedź przed I piątkiem w czwartek od godz. 16.00 do 18.00. Będzie w czwartek spowiadał drugi kapłan.  Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00 i adoracja w ciszy. O godz. 18.00 nabożeństwo pierwszo-czwartkowe z modlitwą w intencji powołań kapłańskich i zakonnych następnie Msza św.

W I piątek miesiąca spowiedź będzie od godz. 6.30, Msza św. o godz. 7.00. a po niej odwiedziny zgłoszonych do czwartku chorych. Po południu spowiedź od godz. 16.00 do 18.00. Adoracja N.S. od 17.00 a o 18.00 Nabożeństwo pierwszo piątkowe i Msza św.

W czasie składki przy poświeceniu pojazdów na rzecz Misjonarzy zebraliśmy 1880 zł oraz wcześniej do puszek na powodzian 560 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Przypominamy o zachowaniu przepisów bezpieczeństwa dotyczących zgromadzeń, o noszeniu maseczek lub zachowaniu odległości, przy wejściu i konfesjonałach są płyny dezynfekujące. Chrońmy się przed zakażeniem i dbajmy o swoje zdrowie.

 

Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni oraz ofiary na kwiaty osobom:….

          Sprzątanie kościoła w przyszłym tygodniu:

Poniedziałek – mieszkańcy ul. Długiej nr parzyste od 4-12

Sobota – mieszkańcy ul. Długiej nr od 14- do 22.

 

Czasopisma: „Gość Niedzielny”