Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedziela zwykła – 23 VI 2024 r.

O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E
XII Niedziela zwykła – 23 VI 2024 r.

Dzisiaj – o godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. o godzinie 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, a także dorosłych.

W poniedziałekUroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Nowenna do Św. Jadwigi Śląskiej połączona z Nabożeństwem czerwcowym.

W środę –  Nabożeństwo czerwcowe połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa, doktora Kościoła.

W sobotę Uroczystość św. Piotra i Pawła, składka przeznaczona jest na „świętopietrze” czyli Stolicę Apostolską.  Msze św. będą o godz. 7.00 i 18.00

Tak jak już w poprzedni roku w miesiącu lipcu i sierpniu zostaną zmienione godziny Mszy św. Poranne w tygodniu będą o godz. 6.30 a wieczorne o 19.00. W niedzielę  o 8.00, 11.00 i 19.00.

Planujemy tzw. Wakacje z Bogiem dla Dzieci ze Scholi, SLO oraz Grupy Młodzieżowej. Wyjazd organizowany jest do Medjugorie oraz Chorwacji. Termin od 20-26 sierpnia 2024 r. Program bardzo atrakcyjny znajduje się na Facebooku i stronie parafialnej. Koszt dla Dzieci z grup parafialnych 900zł i 200 eur. Mogą też jechać inne osoby. Dzieci z opiekunami i dorośli. Koszt dla nich to 1200zł i 200 euro. Zaliczka 100 zł  potrzebny pesel. Proszę wyrobić sobie dowód osobisty lub paszport oraz pobrać kartę EKUS (Nowy Targ Jana Kazimierza 22).

Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni oraz ofiary na kwiaty: Jadwidze Cyrwus, Dorocie Bryja, Stanisławowi Bryja, Ewie Rogal, Monice Waksmundzkiej, Marcie Waksmundzkiej, Irenie Garbacz, Annie Garbacz, Marii Kolasa, Renacie Waksmundzkiej, Justynie Bryja.

We wtorek  – mieszkańcom ul. Długiej nr nieparzyste od 37 do 45
W sobotę – mieszkańcom ul. Długiej nr nieparzyste od 47 do 69

Bardzo proszę aby Zelatorzy Żywych Róż jeśli chcą zamówić intencje zrobili to w najbliższym tygodniu ponieważ brakuje intencji.