Ogłoszenia – Obchody 130- lecia Szkoły Podstawowej w Waksmundzie.

Szanowni Państwo,
najstarszy arkusz ocen odnaleziony w archiwum szkoły ma 130 lat (utworzony w 1893 r.), można
założyć tezę, że jest to początek istnienia Szkoły Podstawowej w Waksmundzie. Dlatego zwracamy się do absolwentów, uczniów, rodziców, byłych i obecnych pracowników oraz całej wspólnoty Waksmundu o udostępnienie zdjęć i pamiątek z lat szkolnych dla potrzeb planowanej wystawy – w ramach obchodów 130- lecia. Poszukujemy dokumentów archiwalnych, fotografii i przedmiotów gabarytowych, które mogłyby ilustrować historię szkoły w Waksmundzie. Uprzejmie prosimy, aby podpisane zdjęcia i pamiątki dostarczyć do sekretariatu szkoły ( będziemy skanować). Wszystkie pamiątki zostaną po wystawie zwrócone lub będą stanowić stałą ekspozycję w szkole. Zwieńczeniem naszego
przedsięwzięcia będzie zorganizowana w czerwcu bieżącego roku uroczystość w Szkole Podstawowej
w Waksmundzie, na którą już dziś bardzo serdecznie zapraszamy.
Zachęcamy zainteresowanych przekazaniem zbiorów lub pamiątek do kontaktu z sekretariatem
szkoły.
Zapraszamy do współorganizowania i włączenie się w obchody jubileuszu!
Z wyrazami szacunku
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Waksmundzie.