Ogłoszenia duszpasterskie XXI  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 25 VIII 2024 r.

XXI  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 25 VIII 2024 r.

Dzisiaj  –  Nieszpory o godz. 18.30 i Msza św. o godz. 19.00.

W poniedziałekUroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Na Mszach św. odnowimy śluby Jasnogórskie. Nowenna do św. Jadwigi śl.

We wtorek  – wspomnienie św. Moniki.

W środę – Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

Spowiedź dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem roku szkolnego a zarazem I piątkiem w czwartek od 16.00 do 18.00. Będzie drugi kapłan. W piątek także od 16.00 do 18.00.

W przyszłą niedzielę – Przypada 85 rocznica wybuchu II wojny światowej. Módlmy się w tym dniu szczególnie o pokój na świecie oraz za ofiary i poległych w obronie naszej Ojczyzny. Dożynki Podhalańskie W Ludźmierzu. Szczegóły na plakacie.

Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni oraz ofiary na kwiaty: Annie Cesacz, Joannie Niemiec, Irenie Chrobak, Patrycji Cyba, Elżbiecie Młynarczyk, Stanisławie Lenart, Ewie Gach, Agacie Baraniak

We wtorek  – mieszkańcom ul. Na Równi nr od 94 do 105
W sobotę – mieszkańcom ul. Na Równi nr od 106 do 115

Wszystkim wypoczywającym w naszym regionie życzymy

Bożych i bezpiecznych wakacji oraz słonecznej pogody.