Ogłoszenia duszpasterskie

O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E

32 Niedziela Zwykła 12  XI  2023r.

                 Dziś –  wspomnienie Św. Jozafata, biskupa i męczennika. Nieszpory o godz. 16.30, Msza św. wieczorna o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich, dla których Polska to brzmi dumnie, jest dla nich ważna i ją kochają, na wyjątkowy koncert Pieśni Patriotycznych w wykonaniu Zespołu Hilaritas pod kierunkiem Pani Sylwii Basta, Zespół działa w naszej Szkole Podstawowej w Waksmundzie. Doceńmy tę Młodzież, która poświęciła czas aby krzewić patriotyzm i miłość do Naszej Ojczyzny.

          W poniedziałek – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystiana, pierwszych męczenników Polski. Nowenna do św. Jadwigi Śląskiej z modlitwą za zmarłych wypominanych.

         W środę –Nowenna do MB Nieustającej Pomocy również z modlitwą za zmarłych.

         W czwartek –  wspomnienie św. Małgorzaty Szkockiej, oraz św. Gertrudy, dziewicy.

         W piątek –   wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy. Zapraszamy młodzież do udziału w Grupie Apostolskiej. Spotkania zawsze są w piątki (oprócz I piątku – adoracja Najświętszego Sakramentu) i rozpoczynają się Mszą św. wieczorną (teraz godz. 17.00) po niej spotkanie do godz. 20.00 nie dłużej.

          W sobotę – przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny dziewicy i męczennicy. Spotkanie Scholi o godz. 10.40. Wcześniej Szkółka gitarowa pięknie brzmiąca „Anielskie Struny” o godz. 9.00. 

           Za tydzień składka inwestycyjna na ogrzewanie. Z góry składamy wszystkim ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.   

          Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni oraz ofiary na kwiaty: Stanisławowi Pęksa, Agacie Niemiec, Dorocie Chrobak, Marii Ostwald, Stanisławie Waksmundzkiej, Małgorzacie Janczak.

          Troskę o naszą świątynię w przyszłym tygodniu powierzamy:
We wtorek – mieszkańcom ul. Nowotarskiej nr nieparzyste od 177 do 189
W sobotę  – mieszkańcom ul. Nowotarskiej nr nieparzyste od 195 do 207

Można skorzystać z zastępstwa.

(Tel. do P. Elżbiety 500-258-263,  P. Heleny  534-995-731,)

         Czasopisma: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość”, Rycerz Niepokalanej, Misyjne Drogi, „Staś” dla najmłodszych, kalendarze ludźmierskie (w cenie 8 zł) oraz piękne albumowe na papierze kredowym (w cenie 15 zł).

————

         Dodatkowe ogłoszenie:

         Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Waksmundzie zaprasza  na Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się 25 listopada 2023r. o godz. 19.00 w Remizie OSP w Waksmundzie. Szczegóły na plakatach.