Ogłoszenia duszpasterskie XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 VIII 2024 r.

O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 VIII 2024 r.

Dzisiaj – Przypada św. Jana Vianneya prezbitera. Nieszpory o 18.30, zmianka Różańcowa 15 minut wcześniej. Ze względów organizacyjnych prosimy o wybranie zastępców zelatorów w każdej róży. Msza św. wieczorna o godz. 19.00.

W poniedziałek – Nowenna do św. Jadwigi Śląskiej

We wtorek –  Święto Przemienienia Pańskiego.

W środę –Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z modlitwą Anioła z Fatimy.

W czwartek – Św. Dominika, prezbitera.

W piątek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

W sobotę – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

W przyszłą niedzielę – świętej Klary, dziewicy.

Dożynki w naszej parafii obchodzimy w ostatnią niedzielę sierpnia. W tym roku będzie to 25 VIII 2024r. O przygotowanie wieńca proszeni są mieszkańcy ul.: Nowotarskiej nr parzyste  od Ostrowska do skrzyżowania (W 2025 r. – Nowotarska Nr nieparzyste  od Ostrowska do skrzyżowania).

W czasie składki przy poświeceniu pojazdów na rzecz Misjonarzy zebraliśmy 2760 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dzieci wyjeżdżające z naszej parafii na do Medjugorie oraz Chorwacji proszone są o pobranie upoważnienia z założonej Grupy na Internecie. Zebranie uczestników przed wyjazdem 7 sierpnia 2024r. czyli w środę po Mszy św. wieczornej o 20.00 na plebanii.

Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni oraz ofiary na kwiaty: Joannie Waksmundzkiej, Annie Tynus, Joannie Bryja, Joannie Fuła, Monice Kamoń, Jadwidze Fudala, Weronice Rusnak, Annie Kuraś, Grażynie Kulak, Annie Pęksa.

We wtorek  – mieszkańcom ul. Na Równi nr od 23 do 37
W sobotę – mieszkańcom ul. Na Równi nr od 39 do 47A

———————————————————————

Pan Sołtys zaprasza na zebranie wiejskie do Remizy OSP – Waksmund, które odbędzie się dzisiaj po sumie czyli około godz. 12.00.

Wszystkim wypoczywającym w naszym regionie życzymy Bożych i bezpiecznych wakacji oraz słonecznej pogody.