Ogłoszenia duszpasterskie 18 VIII   2024 r. XX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

18 VIII   2024 r.

XX  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Dzisiaj – Nieszpory o godz. 18.30 i Msza św. o godz. 19.00.

W poniedziałek –Nowenna do Św. Jadwigi Śląskiej.  Wyjazd z naszej parafii do Medjugorie oraz Chorwacji – z poniedziałku na wtorek (20 sierpnia 2024 o godz. 00:15) 15 min. po północy, z ul Kościelnej. Prosimy o punktualność i nie zapomnieć dokumentów. Prosimy o modlitwę. W tym czasie będzie mnie zastępował ks. prob. Stanisław Dura z Diecezji Sosnowieckiej z parafii w Grabowej.

We wtorek – Wspomnienie św. Bernarda, opata doktora Kościoła.

W środę –wspomnienie św. Piusa X, papieża. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.

W sobotę – Święto św. Bartłomieja apostoła.

Dożynki Podhalańskie W Ludźmierzu odbędą się 1 września. Organizatorzy jak co roku zapraszają delegacje z wieńcami dożynkowymi z parafii Podhala. W tym roku o wyłonienie delegacji i udział w tych uroczystościach oraz przygotowanie wieńca dożynkowego proszeni są   mieszkańcy ul. Nowotarskiej nr parzyste  od Ostrowska do skrzyżowania. Natomiast  dożynki w naszej parafii będą 8 września.

Dzisiaj składka inwestycyjna. Za wszelka ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać!

Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni oraz ofiary na kwiaty: Władysławie Waksmundzkiej, Stanisławowi Skalskiemu, Irenie Suchojad, Małgorzacie Kuraś, Wioletcie Kuraś, Krystynie Siuty, Jadwidze Kuraś, Henryce Żentarzewskiej, Ewie Waksmundzkiej, Teresie Suchojad.

We wtorek  – mieszkańcom ul. Na Równi nr od 73 do 79
W sobotę – mieszkańcom ul. Na Równi nr od 80 do 90

Wszystkim wypoczywającym w naszym regionie życzymy Bożych i

bezpiecznych wakacji oraz słonecznej pogody.