OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 NIEDZIELA  ZWYKŁA – 7 II  2021 r.

Dzisiaj – wspomnienie  bł. Klary Szczęsnej, dziewicy. o 16.15 zmianka tajemnic różańcowych a po niej nieszpory. Msza św. o 17.00

W poniedziałek – Adoracja N.S. o godz. 16.30 a po Mszy św. Nowenna do Św. Jadwigi Śl. Po Mszy św. zbiórka Lektorów i Ministrantów godz. 17.45
W środę –  wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek – wspomnienia  N.M.P z Lourdes. XXIX Światowy Dzień Chorego.  Po Mszy św. będzie adoracja i Błogosławieństwo Lourdzkie (N.S.). W tym dniu modlimy obejmujemy modlitwą wszystkich chorych, opiekującymi się chorymi, pracowników służby zdrowia, członkiń zespołu charytatywnego oraz wszystkich, którzy okazują pomoc i solidarność cierpiącym.

W piątek –  Wystawienie N.S. o godz. 16.30.

Przypominamy że w kościele i na terenie przykościelnym wszystkie osoby muszą mieć zakryte usta i nos.

Bracia Kapucyni zapraszają do akcji „Wyślij pączka do Afryki”. Szczegóły na plakacie lub na stronie www.pączek.kapucyni.pl

Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni oraz ofiary na kwiaty osobom: (zeszyt)
We wtorek – mieszkańcom ul. Nowotarskiej nr nieparzyste od 241 do 249
W sobotę – mieszkańcom ul. Nowotarskiej nr nieparzyste od 251 do 261
(Tel. do P. Heleny na zastępstwo 796-281-678 )

Do nabycia prasa katolicka: Gość NiedzielnyMały Gość Niedzielny, Staś dla najmłodszych z pięknymi kolorowankami oraz planszą Drogi Krzyżowej, Rycerz Niepokalanej.

Prosimy zainteresowanych o zamawianie prenumerat w zakrystii.