Ogłoszenia duszpasterskie 24  I  2021 r. III Niedziela Zwykła

              Dzisiaj – wspominamy św. Franciszka Salezego. To także Niedziela Słowa Bożego. Swoją modlitwą obejmujemy wszystkich poszkodowanych i ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji. Po Mszy zbiórka do puszek na ten cel. W mieście Aksum w Etiopii doszło do masakry chrześcijan prośmy aby ustała ta zbrodnia, która dokonuje się na naszych siostrach i braciach w wierze. Zapraszamy wszystkich na Jasełka znanego nam zespołu „Małych Śwarnych” pod kierunkiem Pani Bernadety Szumal, po sumie o godz.11.00. Doceńmy artystów aby ta bogata tradycja Kolędowania w Polsce nie zanikła. Nieszpory o godz. 16,30  a po nich  Msza św. o godz. 17.00.

W poniedziałek – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.  Przed Mszą św. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a po Mszy św. nowenna do Św. Jadwigi Śląskiej.

We wtorek –  wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

W środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu prezbitera i doktora Kościoła.

Dzisiejsza składka w podpisanych kopertach na wynagrodzenie dla P. Grabarza za jego całoroczną pracę – utrzymywanie czystości i porządku na cmentarzu.

Msze św. Gregoriańskie  za + Marie Smarduch będą odprawiane od 1 lutego do 2 marca 2021r.  przez ks. Stanisława Durę w parafii Św. Anny w Grabowie (w dekanacie ks. Bronisława Waksmundzkiego)

Przypominamy że w kościele i na terenie przykościelnym wszystkie osoby muszą mieć zakryte usta i nos.
          Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni oraz ofiary na kwiaty osobom: (zeszyt)

Troskę o naszą świątynię w przyszłym tygodniu powierzamy:

We wtorek – mieszkańcom ul. Nowotarskiej nr nieparzyste od 179 do 189

W sobotę – mieszkańcom ul. Nowotarskiej nr nieparzyste od 195 do 211

(Tel. do P. Heleny na zastępstwo 796-281-678 )

          Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny,  Mały Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej.

Dodatkowe ogłoszenie:

W dniu 30 stycznia 2021r. (sobota) w Waksmundzie odbędzie się obowiązkowe szczepienie psów przeciwko wściekliźnie. Od godz. 9.00-13.00 w remizie OSP i od 13.00-15.00 w garażu OSP obok stadionu. W związku z pandemią prosimy o zachowanie należytych środków ostrożności.